NEPATOGUS KŪNAS

Sąmoningo judejimo seminarų ciklo tikslas įtraukti suaugusiuosius ir vaikus į kiek kitokį, kūrybišką, įdomų ir smagų judėjimo procesą.

Visi gyvenimo nepatogumai ne tik įsirašo į mūsų fizinę atmintį, bet ir formuoja mūsų kūno kalbą. Kiekvienas susigūžimas nuo baimės, įtampa nuo streso, persikreipimas dėl nepatogumų blokuoja laisvą, kūrybinę mintį. Sąmoningo judėjimo dirbtuvių “Nepatogus kūnas” tikslas – judesio ir šokio terapijos pagalba paskatinti sąmoningai judėti, nebijoti labiau pasitikėti savimi, padėti išsilaisvinti, nes išlaisvindami kūną, galime išlaisvinti savo idėjas ar mintis. Dirbtuvių metu įsitrauksime į kiek kitokį, kūrybišką ir smagų judėjimo procesą, kuris suteiks ne tik komfortą kūnui, padės atsikratyti ar apsisaugoti nuo tam tikrų fizinių skausmų, pakylės emociškai, bei leis atviriau ir labiau pasitikinčiai žvelgti į save, siekti savo užsibrėžtų tikslų išryškinat stipriausias savo savybes ir tapti “patogaus kūno” savininkais kasdienybeje. Išlaisvinti kūną – tai išlaisvinti kūno kalbą ir kūrybiškumą.

Dirbtuves veda Indrė Puišytė-Šidlauskienė – šokėja, choreografė, šokio trupės Ulna įkūrėja, meno vadovė šokio pedagogė, lektorė, savo žiniomis šokėjus ugdanti Kauno choreografijos mokykloje, Kauno šokio teatre „Aura”, anksčiau dėsčiusi universitetuose šokio dicipliną studentams. Indrė šokėjos karjerą pradėjo Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, vėliau studijavo choreografijos specialybę, šokio magistrą. Šoko pas Agniją Šeiko, buvo viena iš Kauno šokio teatro „Aura” pagrindinės trupės šokėjų. Nuo 2012 m. yra šiuolaikinio šokio asocijacijos narė, apdovanota Kauno „Fortūnos“ diplomais už autorinį šokio spektaklį ,Rezonansas“, taip pat kartu su „Auros” trupe už spektaklį „Padaryk iš manęs jungiklį“ ir „Superherojai“ Kauno miesto kamerinis teatras.

Dalyvavo daugybėje tarptautinių festivalių ir seminarų. Šiuo metu kuria choreografiją dramos teatrų pastatymuose, tarpdisciplininiuose projektuose, kuria vaidmenis spektakliuose, dalyvauja įvairiuose projektuose, veda seminarus, kuria ir vykdo edukacines socialines programas, į šokio meną aktyviai įtraukia žmones su negalia.

Projektas įgyvendinamas drauge su Kauno miesto kameriniu teatru

Registracija į gyvus susitikimus.

Nuoroda į nemokamų video dirtuvių ciklą suaugusiems.

Nuoroda į nemokamų video dirbtuvių ciklą video dirtuves vaikams.