Komanda

Šokėjai

INDRĖ PUIŠYTĖ - ŠIDLAUSKIENĖ

Šiuolaikinio šokio atlikėja, choreografė, šokio pedagogė, ULNA trupės įkūrėja, meno vadovė. Buvusi ilgametė šokio teatro AURA atlikėja, šiuo metu teatre dirbanti kaip pedagogė. Menininkės biografijoje – daugybė tarpdisciplininių projektų, vienijančių įvairių sričių menininkus, iš Lietuvos ir užsienio, įgyvendinamų teatrų scenose ir netradicinėse erdvėse. Savo kūryboje Indrė daug dėmesio skiria naujų formų tyrinėjimui, kūno pajautimui ir supratimui, į judesio veiklas įtraukia žmones su skirtingais fiziniais gebėjimais, rengia ir veda edukacines - socialines programas. Didelį dėmesį skiria negalią turinčių žmonių įtraukimui į meninius procesus. Už aktyvią meninę ir edukacinę veiklą Indrė yra apdovanotas Lietuvos kultūros ministerijos premija 2022m. Bei ne vienu profesionalių scenos menų apdovanojimu. Nuo 2012 metų yra šiuolaikinio šokio asociacijos, 2019 m. LATGA narė.

AKVILĖ VAIČIUKYNAITĖ

Jaunoji šiuolaikinio šokio atlikėja, trupės ULNA edukacinės erdvės vadovė, profesionali kineziterapiautė, savo žinias nuolat gilinanti įcvairiuose seminaruose ir mokymuose. Šokio patirties ir įkvėpimo semiasi dalyvaudama įvairiuose projektuose, taip pat išbandydama ir praktikuodama įvairias sporto šakas. Kineziterapijos studijų kurių dėka, kasdieninėje savo praktikoje į šokį ir judesį stengiasi pažiūrėti iš kitos perspektyvos, kaip į kūno judesio tobulinimą, sąmoningumą ir kūrybiškumą skatinantį bei ugdantį dalyką.

LINA PUODŽIUKAITĖ - LANAUSKIENĖ

Savo šokio karjerą šokdama Kauno šokio teatre AURA. Vėliau stažavosi Cristine Cangelosi trupėje Atlantoje, JAV, baigė bakalauro studijas Šiaurės Karolinos universiteto menų mokykloje (Šiaurės Karolina, JAV) ir magistro studijas Hollins Universitete (Virdžinija, JAV). Tarp bakalauro ir magistro studijų Lina stažavosi Lincolno edukacijos centre, kur dirbo mokydama šokio bei pristatė keletą savo choreografijos darbų. Gyvendama ir dirbdama Niujorke, JAV, Lina taip pat šoko skirtinguose projektuose pas Hanh Nguyen (“Notoriety Inc.”), Ryan C. Beck ir Linda Diamond (Diamond Sokolow Studio). Grįžusi vėl šokio teatre AURA . Nuo 2011 metų Lina 5-erius metus vadovavo Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos Baleto skyriui, buvusi šiuolaikinio šokio asociacijos Lietuvoje pirmininkė. Šiuo metu Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė dėsto šokį LMTA, dirba mokytoja-eksperte Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje, kur taip pat yra modernaus šokio mokytojų metodinės grupės pirmininkė, dėsto seminarus Lietuvoje ir užsienyje, ekspertauja įvairiose komisijose, kuria choreografiją ir dalyvauja įvairiuose projektuose pirmenybę teikdama netradicinėms erdvėms. Už ilgametę kūryba apdovanota prestižiniais apdovanojimais, vienas jų “Nešk savo šviesą ir tikėk”, bei kiti.

EMA SENKUVIENĖ

Jaunosios kartos laisvai samdoma šiuolaikinio šokio šokėja, kūrėja ir mokytoja. Buvusi ilgametė šokio teatro AURA šokėja. Vėliau savo žinias gilino tarptautinėje šokio programoje Start Up VII Italijoje, kur mokėsi ir dirbo su tarptautiniu mastu pripažintais šokio profesionalais, tokiais kaip Eduardo Torroja (Ultima Vez), Erion Kruja (Hofesh Shechter Company), Brigel Gjoka (The Forsythe Company). Ema kaip laisvai samdoma šokėje yra dirbusi su daugeliu Lietubos ir užsienio choreografais, savo žinias nuolat gilina tarptautiniuose seminaruose, festivaliuose. Nuo 2019 m. Ema kuria ne tik kaip šokėja, bet ir kaip choreografė, o vieną pirmųjų darbų su šokėju Blake Seidel (JAV) duetą “X ir ateities X” pristatė 38-jame Annual Battery Dance Festival Niujorke, Jungtinėse Amerikos Valstijose. 2015 m. buvo nominuota Auksiniam scenos kryžiui už vaidmenis spektakliuose Apollo ir Padaryk iš manęs jungiklį.

ANDRIUS STAKELĖ

Laisvai samdomas šiuolaikinio šokio atlikėjas, Elektroninės muzikos kompozitorius, , kuriantis ir dalyvaujantis įvairiuose šokio ir muzikos projektuose Lietuvoje ir užsienyje. Buvęs ilgametis šokio teatro AURA šokėjų, ir yra vienas iš NUEPIKO šokio trupės įkūrėjų. Nuo 2015 m. intensyviai intensyviai kuria muzika šokio spektakliams ir netik. Kasdienėje savo praktikoje mėgina atrasti unikalią šokio ir muzikos elementų sintezę. Už kūrybines veiklas apdovanotas teatrų apdovanojimais FORTŪNA.

JUOZAS VEIVERYS

Jaunasis šiuolaikinio šokio atlikėjas, mokytojas, šiuo metu Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijos (LMTA) paskutinio šiuolaikinio šokio bakalauro su gretutinėmis pedagogikos studijomis kurso studentas. Savo žinias gilinantis ir besitobulinatis savanoriaudamas šiuolaikinio šokio festivalyje Naujasis Baltijos šokis, tarptautiniame teatro festivalyje SIRENOS, bei seminaruose. Juozas aktyviai aktyviai dalyvauja kūrėjų, choreografų pastatymuose.

MIGLĖ KEBLAITYTĖ

Jaunoji atlikėja baigė Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, šiuolaikinio šokio atlikėjo specializaciją. Po mokyklos baigimo, atliko praktiką Kauno miesto šokio teatre "AURA''. Šiuo metu ne tik studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje šiuolaikinį šokį ir pedagogiką, BET ŠOKA ULNA trupėje, bei įgauti tarptautinės patirties išvykstą į Kibbutz dance company rengiamą "Dance journey" programą.

SKAISTĖ ZUBĖNAITĖ

Jaunoji atlikėja baigė Kauno Choreografijos mokyklą, klasikinio šokio programą. Prisijungusi prie ULNOS trupės, dalyvauja projektuose kaip "PinoKeys judėjimas", atlieka vaidmenis ekskursijoje "Pakopa po Pakopos". Prisidėjo prie "Aura", "Šeiko" trupių, bei KEKS rengiamų kulturinių renginių. Taip pat, suteikė vieną pagrindinių vaidmenų spektaklyje "M.K. Čiurlionis: Gyvenimo pilys". Šiuo metu tęsia šokio paslapčių, subtilybių tobulinimą seminaruose bei KSMM, šokio skyriuje.

ROKAS ROLSKIS

Jaunasis atlikėjas savo šokio karjerą pradėjo šokio teatre ,, Aura’’ kur dar būdamas vaikas sukūrė pagrindinį vaidmenį šokio spektaklyje ,, Apolonas’’. Vėliau mokėsi ir baigė Kauno Choreografijos mokyklos, šiuolaikinio šokio programą, prisijungė prie ULNA trupės dalyvavo projektuose ,, PinoKeys judėjimas’’ ir ,, Pakopa po Pakopos’’. Degantis aistra šokti, tad nuolat tobulinasi tarptauriniuose seminaruose, šokio dirbtuvėse, dalyvauja projektuose. Šoko daugybėje Kaunas europos kultūros sostinė 2022 renginiuose, atlieka solo partiją ,, M.K. Čiurlionis: Gyvenimo pilys’’, rež. Indrė Puišytė Šidlauskienė (KMPSMM 2022). Šiuo metu savo šokėjo žinias gilina Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje, šiuolaikinio šokio programoje.

JUSTINA KIURŠINAITĖ

Studijavo Vytauto Didžiojo universitete, baigė Menotyros ir Mokomojo dalyko pedagogikos: šokio specializacijos bakalauro bei Teatrologijos ir scenos menų vadybos magistrantūros programas. Būdama 22 metų kūrėja pradėjo mokytis šiuolaikinio šokio, keliauti po Europą bei dalyvauti įvairiose šokių programose ir judesio laboratorijose, kad atskleistų savo kūrybinį potencialą. Atlikėja taip pat baigė 10 mėnesių šokių programą „Motion*s“ studijoje Berlyne, Vokietijoje, bei Erasmus+ programos studijas Tartu Universitete, Viljandžio Kultūros Akademijoje, Estijoje, kur metus studijavo šokį. Justina šoko Kauno šokio teatro „Aura“, Butoh šokio teatro „Okarukas“ pasirodymuose, glaudžiai bendradarbiauja su šokio trupe ULNA. Savo kūrybą Justina pristatė įvairiuose meno ir kultūros festivaliuose Lietuvoje bei užsienyje.

MEDEINĖ RAINYTĖ

Jaunoji atlikėja baigė Kauno Choreografijos mokyklos šiuolaikinio šokio programą, tobulinosi VDU Judesio Laboratorijoje, žinias nuolat gilino šokio dirbtuvėse, seminaruose su Lietuvos ir užsienio atlikėjais, dalyvavo projektinėse veiklose, šiuo metu bendradarbiauja su ULNA kaip laisvai samdoma jaunoji atlikėja. Pastaruoju metu plečiant savo akiratį baigė VDU Kūrybinių Industrijų studijas apie šokio industriją, performanso meną.

Dramaturgai

LINA LAURA ŠVEDAITĖ

Dramaturgė žurnalistė, scenaristė, rašytoja. Kultūros žurnalo “Literatūra ir menas “ vyr. Redaktorė, savo biografijoje išliedusi knygas “Vilniaus sekretai (2022), „Laiškai hipokampui“ (2018), dalyvaujanti kūrybiniuose projektuose – LRT radijo ir NDT inicijuotas radijo pjesių ciklas „Išgyventi 90-ieji“. G. Morkūno esė konkurso, Lazdynų Pelėdos literatūrinės premijos laureatė. Projektų su negalios paliestais žmonėmis spektaklio"Šventė" (K. Gudmonaitė, OKT teatras, 2021 m. ) ir "PinoKeys judėjimas" (I. P Šidlauskienė Kauno m. Kamerinis teatras, 2021), Interaktyvaus patyrimio soektaklio “Ribos” dramturgė.

Kompozitoriai

KRISTIJONAS LUČINSKAS

Kompozitorius, muzikos atlikėjas, garso dizaineris performatyvių muzikinių projektų iniciatorius,Savo kuriamą, prodiusuojamą muziką jis pasirašo ne tik savo tikruoju vardu, bet ir įvairiais sceniniais slapyvardžiais – „Driezhas“, „Deepinmood“, „Tykumos“, „Tabalai“, „Ramėja“. Kuriantis drauge ir su Šeiko šokio teatru rengiant spektaklius scenoje ir projektus netradicinėse erdvėse, Klaipėdos valstybiniu muzikiniu teatru, Klaipėdos Lėlių tetarų, kolėga Donatu Bielkausku, bei ULNA trupe.

ANDRIUS STAKELĖ

Laisvai samdomas šiuolaikinio šokio atlikėjas, Elektroninės muzikos kompozitorius, , kuriantis ir dalyvaujantis įvairiuose šokio ir muzikos projektuose Lietuvoje ir užsienyje. Buvęs ilgametis šokio teatro AURA šokėjų, ir yra vienas iš NUEPIKO šokio trupės įkūrėjų. Nuo 2015 m. intensyviai intensyviai kuria muzika šokio spektakliams ir netik. Kasdienėje savo praktikoje mėgina atrasti unikalią šokio ir muzikos elementų sintezę. Už kūrybines veiklas apdovanotas teatrų apdovanojimais FORTŪNA.

Kostiumų dailininkai

RADVILĖ KISIELIŪTĖ - KAIKARIENĖ

Vizualas, jaunoji menininė baigusi BA Bedfordšyro universitetą Lutone, MA kostiumą menų universitete Londone. Baigiamieji darbai pristatyti Sadler‘s Wells teatre, Londone. Įvertinti aukščiausiai įvertinimais,eksponuoti Londone bei Valstybiniame istorijos muziejuje Maskvoje. Šiuo metu aktyviai bendradarbiauja su ULNA trupe, dirba kino idustrijoje.

Scenografai

SIMONAS ŠIDLAUSKAS

ULNA trupės scenografas, skulptorius, savo kūryboje apjungiantis estetiką, funkcionalumą ir išradingumą, bendradarbiaujantis su žinomais Lietuvos architektais kuriant netradicinius objektus, Kaunas 2022 rengiant tarptautines parodas.

Scroll to Top